Translate me.

wtorek, 28 października 2014

Mapa Polski 25 lat wolności - darmowa próbka, próbki za darmo.

Cześć, mój komputer dalej w rozsypce, ale co z tego? Nie mogłam dłużej wytrzymać i muszę dodać tego posta, chociażby miał być dodany przez telefon, bo będzie zawierał świetną wiadomość.
JUŻ DZIŚ POPOŁUDNIU DODAM POST KONKURSOWY. 
Będziecie mogli wygrać bon do zrealizowania na jednej ze stron z ubraniami! Więc nagroda nie byle jaka. A zasady też prościutkie, jak zrobienie kanapki z masłem :). Zaglądajcie tutaj około godziny 17:00, będzie warto ! Chcecie konkurs, prawda? Przekazujcie to info także znajomym :)


a dzisiejsza próbka, którą chciałabym pokazać to:

wyprobuj.blogspot,com


Mapa Polski - 25 lat wolności.

Próbka zawiera:
* obrazkową mapę Polski 
(link do zamówienia mapy znajdziecie jak zawsze na dole wpisu)
Mam 10-cio letnią siostrę, więc na pewno młodej przyda się też mapa w szkole. Mapka jest fajna, obrazkowa, możecie na niej zobaczyć charakterystyczne rzeczy dla danego regionu, spójrzcie - tutaj kawałeczek w przybliżeniu:


W jakim województwie mieszkacie i co ciekawego można u Was zobaczyć? :)

Nic za to nie płacimy, nie ma żadnych haczyków. Wysyłka jest całkowicie darmowa, zamawiacie tylko przesyłkę z wybraną przez siebie próbką (w tym wypadku naklejki), potem wpisujecie swoje dane, imię, nazwisko, adres, e-mail, (czasem nieobowiązkowo telefon, czy datę urodzenia). Oczywiście często trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych, zaakceptować regulaminy, itp. Ot, cała "filozofia". :) Jeśli jesteście niepełnoletni, możecie zawsze wybrać datę urodzenia rodzica, ewentualnie wysłać na swoje imię i nazwisko za zgodą rodziców. Jeśli list przyjdzie poleconym - rodzic może za Was taką przesyłkę z poczty odebrać, jeśli ma ten sam adres zamieszkania, co Wy. Większość próbek przychodzi prosto do skrzynki, chyba że ma większe gabaryty, to wtedy listonosz zostawi kopertę na poczcie. Pamiętajcie jednak, że dane MUSZĄ być PRAWDZIWE, aby próbki mogły do Was dotrzeć :)


Ta próbka przyszła prosto do skrzynki, czekałam na nią ok. 2 tygodnie.


Link do bezpłatnej próbki :
--> KLIK <--
 

 Jeśli macie jakieś pytania, możecie je do mnie wysyłać e-mailowo
( probkowicze@gmail.com ) lub w formularzu po prawej stronie bloga.
(piszecie do mnie, żebym wysłała Wam próbki, to nie ja je wysyłam,
wszystkie adresy stron, gdzie możecie zamawiać próbki widnieją na moim blogu
 na dole w każdej notce )

dodawajcie do obserwowanych, zostawiajcie komentarze, piszcie, pytajcie.


PAMIĘTAJCIE O KONKURSIE, KOŁO GODZINY 17:00 WIDZIMY SIĘ TUTAJ :)
BON NA UBRANIA DO WYGRANIA ! :)

1 komentarz:

  1. Nasza mapa dotarła, aż do Holandii z czego moja 6 letnia córka ucieszyła się bardzo, wzięła ją nawet do szkoły, ale pani nie radziła sobie z przeczytaniem nazw ;)
    Jeśli masz chwilę to zapraszam do mnie na blog - aktualnie trwa konkurs i być może nagroda Cię zachęci :)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci bardzo za komentarze i opinie. Cieszę się, że mogę dla Ciebie pisać :) Jeżeli dodałaś/eś mnie do obserwowanych - poinformuj mnie o tym, chętnie się zrewanżuję.